serwis fax

Serwis faxów

Serwisujemy faxy takich marek jak Panasonic, Canon i inne. Naprawą faxów zajmujemy się od ponad 10 lat, gwarantując wysoką jakość usług i skuteczne działania. Zaufało nam wielu przedsiębiorców i instytucji na terenie Poznania i okolic – możesz do nich dołączyć, wystarczy tylko zadzwonić!

Jak wygląda u nas serwis faxów

Wśród marek faxów, które naprawiamy znajdują się wcześniej wspomniane Panasonic i Canon, ale obsługujemy również Philips, Hp, Samsung, Brother czy Oki. Regularnie poszerzamy swoją wiedzę poznając nowe modele i rozwiązania technologiczne, tak aby naprawa przebiegała szybko, skutecznie i bez zarzutów.

Po otrzymaniu zgłoszenia przeprowadzamy dogłębną analizę starając się wykryć źródło problemu, po czym testujemy nasze wnioski i teorie. Zawsze dokładnie sprawdzamy skaner i optykę faxów, a także skrupulatnie je czyścimy i konserwujemy. Nie trzymamy żadnych tajemnic przed klientem – zawsze odpowiemy na jego pytania i uprzedzamy go o kosztach serwisu jeszcze przed rozpoczęciem działań.

Kiedy wymagana jest naprawa faxów?

Najczęstszymi uszkodzeniami wymagającymi serwisowanie faxów są na pewno awarie zasilacza, które się objawiają brakiem sygnału. Inną równie popularną przyczyną jest zaniedbanie rolek, które z czasem pękają i się brudzą, przez co papier nie może się pobrać i transportować. Zanieczyszczona też może być optyka, np. korektorem lub tonerem – fax może wtedy źle drukować, przez co konieczny jest serwis i naprawa.

Po więcej informacji dzwoń: 604 052 668