Serwis drukarek

Serwisujemy większość sprzętu biurowego. Nie są problemem drukarki tuszowe jak i laserowe. Zajmujemy się również drukarkami etykiet i igłowymi. Podejmujemy się wszelkiego rodzaju nietypowych zleceń. Obsługujemy między innymi takie marki jak: HP, Canon, Brother, Ricoh, Kyocera, Konica Minolta, Samsung.

Najlepszy serwis drukarek w Poznaniu

Naprawa i serwis drukarek są dla nas codziennością – zajmujemy się tym od ponad 10 lat, dostarczając najwyższą jakość usług na terenie Poznania i okolic. Po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast reagujemy, analizując wszystkie możliwości i oceniając poziom awarii. Serwisujemy na miejscu w siedzibie firmy bądź instytucji, jednocześnie tłumacząc cały przebieg naprawy w celach edukacyjnych. Jesteśmy terminowi i skrupulatni w swoich działaniach – opierając się na naszej wieloletniej wiedzy potrafimy wykryć usterkę szybko i równie prędko się jej pozbyć.

Kiedy potrzebna jest naprawa drukarek?

Nowoczesne drukarki potrafią nam dosłownie zakomunikować, że coś jest nie tak. Zwykle wygląda to w postaci zapalenia się konkretnej diody znajdującej się na urządzeniu. Istnieją również modele, które wyślą wiadomość na komputer, do którego jest podłączony. Pozwala to na znacznie szybsze ustalenie przyczyny usterki.

Najczęstszymi objawami źle działającej drukarki, a przez to wymagającej naprawy i serwisu to wspomniane komunikaty w postaci migania lub wiadomości, niewyraźny lub rozmazany wydruk, zakleszczenie się papieru w drukarce, zbyt głośna praca maszyny czy złe pobieranie papieru.

Po więcej informacji dzwoń: +48 604 052 668