Serwis kopiarek

Serwisujemy kopiarki i kserokopiarki cyfrowe jak i analogowe. Specjalizujemy się, w urządzeniach marki Sharp, jednak regularnie serwisujemy także urządzenia takich marek jak: Sharp, Canon, Konica Minolta, Kyocera i Ricoh.

Najlepszy serwis kopiarek w Poznaniu

Naprawą kopiarek i kserokopiarek zajmujemy się już od przeszło 10 lat. Wciąż udoskonalamy i poszerzamy swoją wiedzę o nowe modele, aby dostarczać najwyższą jakość usług i satysfakcję. Serwis odbywa się szybko, ale bardzo dokładnie i starannie; stawiamy na profesjonalizm i rzetelność, a także wsparcie w formie doradztwa fachowego. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę w postaci regularnych konserwacji i wymianie części. Serwisujemy kserokopiarki zarówno w Poznaniu, jak i okolicach, w biurowcach i mniejszych firmach prywatnych.

Naprawa kserokopiarek przez ArCan

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, na miejscu w firmie klienta. Usuwamy usterki, ale także przeprowadzamy przeglądy konserwacyjne. Naprawa kserokopiarek polega na podstawowej wymianie bębnów, tonerów, filtrów czy papierów, ale także w postaci kalibracji kolorów, regeneracji lub wymianie części (np. listwy, sprzęgło, rolki, fuser). Dla zainteresowanych zainstalujemy polską wersję językową menu.

Po więcej informacji dzwoń: +48 604 052 668