Serwis niszczarek

Specjalizujemy się w naprawach niszczarek Fellowes i Kobra. Jednak jesteśmy w stanie dorobić każdą zębatkę, czyli najczęstszą przyczynę awarii niszczarki. Podejmujemy się wszelkiego rodzaju nietypowych zleceń. Obsługujemy między innymi takie marki jak: Fellowes, Rexel, Cobra Sunwod, Opus.

Profesjonalna naprawa niszczarek w Poznaniu

Serwis niszczarek w naszym wydaniu cechuje się dokładnością i skutecznością. Trzymamy się terminów, jednocześnie dbając o najmniejszy szczegół podczas naprawy. Jesteśmy specjalistami z ponad 10-letnim stażem, co pozwala nam na realizację najbardziej skomplikowanych zleceń i awarii. Zawsze wykonujemy serwis na miejscu, uprzednio informując o kosztach i przebiegu naprawy niszczarki.

Serwis niszczarek w naszym wydaniu

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia zajmujemy się dokładną analizą problemu i znalezieniem najbardziej optymalnego rozwiązania. Staramy się, aby koszty serwisu niszczarek nie były zbyt obciążające, nie zapominając jednak o jego efektywności. Zachęcamy do stałej współpracy – nie dość, że będziemy dla Państwa na wyłączność, to na dodatek każdy kolejny serwis będzie znacznie tańszy. Wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt naprawczy, a także dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi. Jesteśmy w stanie naprawić każdą niszczarkę, bez względu na jej wiek i markę.

Po więcej informacji dzwoń: +48 604 052 668