Serwis liczarek banknotów i bilonu

Naprawiamy liczarki takich marek jak Glover czy Laura. Jesteśmy grupą specjalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem, dzięki czemu naprawiamy i serwisujemy liczarki w sposób szybki, terminowy i skuteczny.

Naprawa liczarek banknotów od ArCan

Zapewniamy doskonałą jakość obsługi i skuteczność naszych działań. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na podjęcie się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń – żaden model liczarki banknotów nie jest nam obcy, gdyż regularnie poszerzamy swoją wiedzę na ich temat. Naprawa przychodzi nam z łatwością – zaraz po otrzymaniu zgłoszenia przychodzimy z gotową strategią w celu naprawy sprzętu.

Profesjonalny serwis liczarek

W celu zapewnienia najwyższego komfortu, na czas serwisu dostarczamy model zastępczy. Dysponujemy oryginalnymi i nowymi częściami zamiennymi, gwarantując szybką naprawę i kolejne lata sprawności. Zlecenia realizujemy szybko i skutecznie. Dodatkowo, w nagłych przypadkach awaryjnych, jesteśmy dostępni zawsze pod telefonem – jeżeli będą potrzebowali Państwo pomoc, zawsze odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące serwisu i naprawy liczarek.

Po więcej informacji dzwoń: +48 604 052 668